Proje Yönetimi - PMP Hazırlık - MS Project - Program & Portfoy

Organizasyonlar artan taahhütleri gerçekleştirecek iş sonuçlarını proje çıktıları ile elde eder.  Artık iş sonuçlarımızın başarısı, yürüttüğümüz projelerin başarısı ile gerçekleşiyor.

Artan taahhütler nedeniyle projelerdeki aktiviteler de artıyor ve artan aktiviteler bütçe, zaman, kapsam ve kalite başarısını karmaşıklığa sürükleyebiliyor.

Geleneksel yönetimde “Proje (iş) Başarısı” zaman ve maliyet ile ölçülürken, başarılı iş sonuçları için kapsam ve kalite açısından da projelerin başarılı olması zorunluluk. Bugün, projenin seçiminden itibaren Proje Yönetimi uygulamalarını bilen/uygulayan ekiplere, PMP® sertifikalı Proje Yöneticilerine, üst yönetimin desteklediği Proje Yönetim Sistemlerine (Proje, Program, Portföy Yönetimi) daha çok ihtiyacımız var.

Proje Yöneticiliğinin günümüzde uluslararası normları belirlenmiş bir meslek olarak, Dünya’da kabul görmüş olması, en çok kazanan meslekler sıralamasında Avukatlıktan sonra 2. Sırada (PWC’nin çalışması) olması, bu ihtiyacın en belirgin göstergesidir.

Proje Yönetimi ve uygulamaları, taahhüt ve beklentiler arttıkça, kaynaklara ulaşım zorlaştıkça önemi artan bir alan olarak ilerliyor.

PMI Standartlarıyla Proje Yönetimi Eğitimi

Global PMP Sertifikası Eğitimi

MS Project ile Proje Planlama, İzleme ve Kontrol Eğitimi

Altın Program

Proje Yönetimi Danışmanlık Hizmetleri

MSP Server Eğitim ve Danışmanlık

Share Point Uygulamaları


PMP Sertifika Hazırlık